Виховна робота

Виконуючи  завдання  і  реалізуючи основні принципи виховної роботи, виховна робота школи орієнтуються  на  нормативно – правову базу з питань  виховної роботи, а  саме Закони України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про охорону дитинства», «Концепцію виховання дітей та молоді», «Концепцію громадянського виховання», «Національну доктрину розвитку освіти», «Конвенцію про права дитини»,  «Декларацію прав дитини»  та нормативно – правові акти, документи  Міністерства освіти і науки України, органів місцевого самоврядування.

В 2023/2024 н.р. школа буде працювати над виховною проблемою «Розвиток національно-патріотичного виховання в сучасному освітньому просторі». Виховна робота спланована та спрямована на:

• формування в дітей та молоді любові до Батьківщини, громадянських  якостей.
  • популяризування культурного розмаїття, історичної спадщину країни; формування історичної пам’яті підростаючого покоління; забезпечення духовної єдності поколінь.
  • сприяння формуванню духовно-моральних взаємин між усіма учасниками освітного процесу, толерантного ставлення до представників інших народів, культур і традицій, до однолітків, батьків, інших людей; культивуванню кращих рис української ментальності: працелюбності, свободи, справедливості, доброти, чесності, відповідального ставлення до природи

Виконання завдань і реалізація основних принципів виховної роботи протягом навчального року здійснюється за основними напрямками:

- національно-громадянське виховання

- екологічне виховання та формування здорового способу життя

- морально-правове виховання

- художньо-естетичне виховання

- патріотичне виховання

В основу діяльності школи покладено принцип гуманізму, демократизму, незалежності від політичних, громадських та релігійних організацій, поєднання загальнолюдського і національного взаємозв’язку, розумового, морального, фізичного і естетичного виховання, науковості, диференціації, індивідуалізації змісту і форм освіти, розвиваючого характеру  навчання.

Виховна робота закладу передбачає кінцеву мету - забезпечити суспільство високоінтелектуальною, духовно багатою, толерантною елітою. Шляхи досягнення мети вбачаємо в запровадженні сучасних моделей виховання, у впровадженні і апробації інноваційних технологій виховання.