Поради психолога

У разі виникнення потреби поспілкуватися зі спеціалістами, задля отримання порад чи психологічної підтримки, просимо вас надіслати листа на електронну пошту закладу освіти: [email protected]

Шановні освітяни!
ЮНІСЕФ запускає групи підтримки для вас - якщо ви потребуєте психологічної підтримки або хотіли би спілкуватися з іншими колегами та фахівцями-психологами про те, що відбувається сьогодні у нашій країні, з усіма нами та з нашими учнями і як допомогти впоратись собі та учням.
Ці групи — можливість обмінятися інформацією, дізнатися щось нове як про емоції дітей, які живуть у ситуації війни, так і про себе та свої емоції, отримати фахові поради, як підтримати себе та своїх учнів.

Зустрічі проходитимуть онлайн у Zoom двічі на тиждень впродовж місяця. Кожна зустріч — 60 хвилин. Час зустрічей ми будемо узгоджувати з вами та іншими учасниками групи.

Участь у групах — безкоштовна. В кожній буде до десяти учасників та ведучий-психолог.
Тематика зустрічей:
Як підтримати себе та підтримати дітей
Як керувати емоціями у складні часи
Як реагувати на поведінку дітей екологічно
Де знайти ресурси для цього

ПОРУЧ— спільний проект Міністерства освіти і науки України, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії та ГО «ВГЦ «Волонтер».

Тренінг "Початок навчання дитини у 1 класі"

Профілактика суїциду. Батьківські збори

Виховання важких підлітків

Правила роботи з гіперактивними, агресивними та тривожними дітьми