Всесвітній День здоров'я

7 квіт. 2024
Піклуватися про здоров'я - модно!

Першого тижня квітня в Гімназії № 12 пройшов ряд виховних заходів, приурочених цій даті.
Другокласники (класовод Закалюжна Ю.М.) на уроці української мови складали речення за темою "Спорт-запорука здорового життя", а учні 6-А класу (кл.керівник Малишевська І.М.) мали інтелектуальну вікторину "Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку".
В 7-А класі (кл.керівник Роман А.С.) пройшла інформаційна година "Моє здоров'я, моє право". У 7-Б класі (кл.керівник Савченко С. А.) - година спілкування "Спорт-здоров'я, спорт-це сила, він дає всим дітям крила".
Години спілкування "Здорова дитина - здорова нація" та "Здоровим бути модно" відбулися у 8-А та 9-А класах.
Вчитель фізичної культури Хороша А.П. після уроків зібрала учнів 5-Б класу на спортивному майданчику. Діти з задоволенням робили фізичні вправи, грали у футбол і волейбол.
Детальніше - у розділі Виховна робота