Для тебе, мій захисник

Грудень 2023р.
Перед різдвяними і новорічними святами - часом надії і щасливих митей, ми загадали одне бажання на всіх - Перемоги і Миру.
Педагогічний та учнівський колективи Гімназії № 12 висловлюють щиру вдячність захисникам, нашим янголам-охоронцям. У цей передсвятковий час, як ніколи, захотілось підтримати їх і подарувати частинку своїх сердець. Тож гуртом долучилися до збору подарунків для наших героїв!
Завдяки учням ми зібрали величезну посилку з малюнками, поробками, новорічними прикрасами, оберегами і смаколиками. А батьки взяли участь у зборі подарунків від групи "Воєнний проєкт". Ми не вперше співпрацюємо з цим проєктом і підтримуємо постійний зв'язок з організаторами.
Цього разу зібрали необхідні воїнам теплі речі: спальники, пледи і ковдри, матраци, килими, подушки, теплий одяг. Від діток це були невеликі м'які іграшки та підписані малюнки і листівки.

Разом до перемоги!

Лютий 2023р.

13 лютого відвантажили хлопцям на передову чергову зібрану разом з вами допомогу!
  Дякуємо кожній родині, батькам, педагогічним та технічним працівникам Гімназії № 12, всім, хто не залишився осторонь і взяв участь у зборі посилок для наших військових на Херсонському і Донецькому напрямках.
   Цього разу нам вдалося зібрати 2 коробки смаколиків, виготовити 80 окопних свічок та замовити для захисників 8 коробок випічки. Також було передано 2000 грн. на закупівлю маскувальних халатів.
   Тішить думка, що вже сьогодні хлопців у холодних окопах будуть зігрівати наші свічки і вони вдоволь посмакують піцею, булочоками з різними начинками, пиріжками з картоплею та капустою, вип’ють гарячої кави з печивом. Гріє душу надія, що наші захисники хоч на мить відчують домашнє тепло та нашу з вами підтримку!
   Колектив нашої гімназії щиро вдячні вам за чуйність, розуміння і добрі серця, за надану можливість порадувати військових на передовій!
Разом до Перемоги!

Грудень 2022р.

Наближаються різдвяні свята і кожен з нас має мрії та чекає на святкові подарунки. Єдине бажання - мрія, яка нас об'єднує - це велика наша Перемога!
   Сила наша в єдності і допомозі один одному. Тепло душі, підтримка і піклування важливі і для наших захисників. Вони теж заслуговують на свято і чекають на подарунки.
   Тож колектив Гімназії 12, батьки та учні спільними зусиллями збирають посилки до Різдва для наших воїнів на Херсонському і Донецькому напрямках:
 - виготовляємо окопні свічки;
 - формуємо горіхово-фруктові набори;
 - збираємо шкарпетки;
 - закуповуємо каву в стіках, печиво в упаковках, маленькі смаколики;
 - випікаємо пряники;
 - готуємо дитячі новорічні малюнки, адже саме вони нагадують нашим воїнам рідний дім, родину, сина чи доньку і зігрівають їх в тяжку хвилину та надають силу йти вперед, до Перемоги!

Вересень 2022 р.
     З перших днів повномасштабного вторгнення російської армії  на територію України адміністрація Гімназії № 12 міста Новомосковська, педагогічний та батьківський колективи зайнялися волонтерською діяльністю.
      Вже 1 березня Гімназія № 12 стала місцевим пунктом прийому гуманітарної допомоги. Місцеві мешканці кожного дня збирали продукти харчування, одяг, засоби гігієни, подушки, ковдри тощо для наших захисників, працівників тероборони, місцевих військових частин,  внутрішньо-переміщених осіб, в тому числі для людей з будинку інвалідів м.Маріуполя, який розмістився у нашому місті.
     На базі закладу з березня  по червень діяв центр плетіння маскувальних сіток та кікімор, який кожного дня відвідували місцеві мешканці та учні.
Напередодні Дня захисників і захисниць України учні Гімназії № 12 підготували обереги і листи підтримки для воїнів оперативно-стратегічного угрупування військ "Херсон".

2019-2020 н.р.
Проєкт «Для тебе, мій захисник»
  Напередодні Дня захисника України, в рамках проекту "Для тебе, мій захисник", нашою школою було зібрано 7 посилок продуктів харчування, смаколиків та подарунків для воїнів АТО. Учні початкової школи підготували для солдат привітальні листівки та  малюнки.
   8 жовтня 2019р. шкільна команда "Самарські побратими" відвезли зібрані посилки до КЗ «ННМК».
  Дякуємо всім небайдужим учням та їх батькам!

2018-2019 н.р.
   Акція "Допоможи солдату"
   Вже не один рік наша школа приймає участь у акції «Допоможи солдату». Напередодні свята Великодня, завдяки добрим і небайдужим серцям батьків, учнів школи та педагогів, нам вдалося зібрати для наших військових 6 посилок продуктів, смаколиків та засобів гігієни. Особливо порадують солдат привітальні листівки, малюнки та обереги-янголи, виготовлені власноруч учнями школи.
   26 квітня 2019р. в рамках волонтерської діяльності, шкільна команда "Самарські побратими" відвезли зібрані посилки до волонтерської організації м.Новомосковська, які до Великодневих свят передали військовим до м.Дебальцево Донецької області.
  Дякуємо вашим добрим серцям і закликаємо і надалі приймати активну участь у  акції.