Благодійні та спонсорські кошти

Реквізити для благодійних та спонсорських внесків

р/с 35420019008864
в ГУДКСУ у Дніпроптеровській обл.
МФО 805012
Призначення платежу: на покращення матеріально-технічної бази гімназії № 12 м.Новомосковська

КОЛЕКТИВ ЗАКЛАДУ ВИСЛОВЛЮЄ ВЕЛИКУ ПОДЯКУ БАТЬКАМ УЧНІВ гімназії

ЗА ПІДГОТОВКУ ДО НОВОГО 2023/2024 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

та за участь у волонтерській діяльності в умовах війни

З перших днів повномасштабного вторгнення російської армії на територію України, адміністрація Гімназії № 12 міста Новомосковська, педагогічний та батьківський колективи зайнялися волонтерською діяльністю.

Вже з березня 2022 року Гімназія № 12 стала пунктом прийому гуманітарної допомоги. Місцеві мешканці кожного дня збирали продукти харчування, одяг, засоби гігієни, подушки, ковдри тощо для наших захисників, працівників тероборони, місцевих військових частин, внутрішньо-переміщених осіб, в тому числі для людей з будинку інвалідів м.Маріуполя, який розмістився у нашому місті.

На базі закладу з березня по червень 2022 року діяв центр плетіння маскувальних сіток та кікімор, який кожного дня відвідували місцеві мешканці та учні. Впродовж 2023 року на базі закладу неодноразово відбувалися збори коштів, смаколиків, наборів гігєни, продуктів харчування, малюнків та оберегів для наших захисників. Дякуємо кожному небайдужому серцю, кожній господині, кожній сім'ї, які взяли участь у зборі гуманітарної допомоги

Висловлюємо щиру подяку батьківському колективу закладу!