Вокальний ансамбль "Музична мозаїка"

Музичний гурток "Музична мозаїка"

Керівник гуртка - Кравцова Олена Вікторівна, вчитель музичного мистецтва, художньої культури та етики. Має звання "Старший учитель", педагогічний стаж - 40 років.

Музичний гурток являє собою вокальну групу, що містить 15  дітей 1-4-х класів.

Метою гуртка  є   розвиток музичних  здібностей та інтересів дітей, формування патріотичних почуттів засобами народної пісні. Засвоюючи музично – поетичні твори, діти вчаться розуміти красу рідного слова. Участь у вокальному гуртку: його  буднях й святах є доброю школою навчання дітей  спілкуванню, а виступи на  концертах – джерелом  радості й  натхнення.

Вихованці Кравцової О.В. неодноразово ставали переможцями та призерами міських вокальних конкурсів.

З 1 вересня 2023 року вокальний гурток працює дистанційно - за допомогою платформи Google meet