Правила поведінки учня у закладі

Правила поведінки на уроці

1.  Учні зобов’язані приходити до гімназії за 10-15 хвилин до початку занять.
2.  Заборонено перебувати у класних приміщеннях у верхньому одязі.
3. Одяг учнів має бути чистим і охайним та відповідати вимогам, викладеним у Статуті закладу.
4. Учні входять до класу за дзвоником. Запізнюватися на уроки без поважних причин заборонено.
5.  Під час уроку не можна створювати галас, без дозволу підводитися, відвертати увагу інших учнів від уроку.
6.  Заборонено виходити з класу без дозволу вчителя.
7.  Урок закінчується тоді, коли вчитель оголосив про це. Тільки після цього учні можуть йти на перерву.
8.  Учні повинні охайно вести щоденник і давати його вчителю без будь-яких заперечень.
9.  Під час уроку не можна вживати їжу та напої, жувати жуйку.
10. Учень повинен дбайливо ставитися до підручників та зошитів.
11. Учні зобов’язані знати і дотримуватися правил техніки безпеки як під час уроків так і після їх закінчення.
12.  Забороняється користуватися мобільними телефонами під час проведення уроків

Правила поведінки учнів в гімназії на перерві

У навчальний час кожен учень майже 7 годин проводить в стінах закладу. І звичайно на уроці діти знаходяться під контролем вчителя, а на перерві, щоб не трапилось лиха, кожен учень повинен виконувати правила поведінки для учнів.

1. На перерві кожен учень повинен спокійно вийти з класу, щоб дати змогу черговим приготувати клас до наступного уроку. Категорично заборонено бігати по класу, щоб не штовхнути однокласника, який може отримати травму.
2. В коридорі не можна бігати, щоб не збити з ніг учнів, або працівників закладу.
3. Треба спокійно поводити себе на сходах, не бігати, щоб не зіштовхнути зі сходів іншого учня та не впасти самому. Пам’ятай, сходи це найнебезпечніша ділянка гімназії. Не можна з’їжджати зі сходів на перилах, бо якщо не втримаєшся, можна одержати серйозну травму.
4. Не можна гратись на перерві м’ячем, м’яч може відлетіти у вікно і розбивши вікно діти можуть отримати порізи.
5. Ні в якому разі не грай і не бігай з ручкою, олівцем, палицею або іншими предметами в руках. Можна поступитись і попасти гостряком в очі собі або своєму товаришу. І навіть коли ти абсолютно певен, що не впадеш, згадай як часто ти падаєш несподівано.
6. Важливо пам’ятати, що не можна направляти на іншу дитину загострений предмет. Якщо ти бешкетуєш, може трапитись прикра несподіванка, і ти травмуєш дитину. Тільки подумай які страшні наслідки можуть бути після цього.
7. Переходячи з одного кабінету в інший не можна розмахувати сумкою або портфелем, щоб не вдарити тих хто йде поруч, або не розбити вікно, адже сумка може несподівано вилетіти з рук.
8. В зимовий час не можна виходити на вулицю роздягненим, щоб погратися в сніжки. Ти можеш захворіти, або ще гірше, отримати чи нанести травму від удару сніжком в обличчя. Категорично заборонено вносити сніг у заклад. Коли сніг розтане, то на мокрому місці може послизнутись учень або працівник, впасти і отримати ушиб чи перелом.
9. Після закінчення уроків учні повинні зібратись і спокійно вийти із гамнізії і небезпечним шляхом іти додому.
10. Категорично забороняється приносити до навчального закладу небезпечні предмети (гострі, колючі, ріжучі, вибухонебезпечні) сірники, цигарки, алкогольні напої, наркотики та предмети, що легко спалахують.