Методичне об'єднання вчителів природничо-математичного циклу

керівник об'єднання - Ледянкіна Тетяна Анатоліївна, вчитель математики.

проблема матодичного об'єднання: "Впровадження сучасних технологій навчання, адаптованих до особливостей та умов організації навчально-виховного процесу з предметів природничо-математичного циклу".

завдання:

- вивчення та впровадження в практику роботи досягнень психолого-педагогічної науки, прогресивного передового педагогічного досвіду;

- вивчення та аналіз навчальних планів, програм, підручників, методичних розробок, інструкцій, рекомендацій до змісту тощо;

- оволодіння навичками самоаналізу, інноваційними технологіями, найдоступнішими формами, методами та прийомами навчання учнів;

- виговлення дидактичного матеріалу;

- активізувати роботу з обдарованими та невстигаючими  дітьми;

- через впровадження новітніх технологій запроваджувати активні форми навчання, покращити стан викладання предметів, домагатися підвищити рівень знань учнів.

Проблеми над якими працюють вчителі методичного об’єднання природничо-математичного циклу

Красовський М.М.   Розвиток інформаційних компетентностей учнів на уроках                                    інформатики та математики шляхом диференціації навчання.

Лапа С.В.               Впровадження нових методів активного навчання на уроках                                      природничого циклу.

Маража М.А.         Використання інтерактивних методик на уроках математики.

Політаєва Н.П.     Використання інноваційних технологій на   уроках хімії та біології.

Савченко С.А.        Активізаціяпізнавальної діяльності учнів на уроках географії.